Par mums

Fonds ''RH3 Foundation.org" ir labdarības organizācija, kura dibināta 2013. gada 12. septembrī ar mērķi atbalstīt Latvijas bērnus un jauniešus, kuri ir saskārušies ar onkoloģiskām saslimšanām. Fonda dibinātājs ir futbolists Raivis Hščanovičs.


Raivim 7 gadu vecumā tika konstatēts otrās stadijas Vilma audzējs kreisajā nierē. Tam sekoja vairāki ķimijterapijas un apstarošanas kursi. Šajā cīņa Raivis zaudēja nieri, bet ne savu sapni. Sapni kļt par profesionālu futbolistu. Pēc 16 gadiem Raivis jau spēlēja vienā līga ar Deividu Bekhemu, kļūstot par vienīgo latvieti, kurš spēlējis Ziemeļamerikas spēcīgākajā futbola līga MLS, kļustot arī par 2010. gada Kanādas čempionu futbolā. Raivja stāsts ir par iespējamo niespējamajā, jeb kā no onkoloģijas nodaļas ir iespējams tikt tur, kur neviens neticēja, ka viņš tiks. Izņemot pašu Raivi...


Organizējot dažāda vieda projektus bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām mēs vēlamies tos iedvesmot, rast ticību labajam, kā arī kopā ar Latvijas sabiedrību dot viņiem spēku, kā arī rast risinājumu, lai karts bērns, kurš Latvijā saskarās ar onkoloģiskām saslimšanām saņemtu bezmaksa rehabilitāciju.


Fondam ''RH3 Foundation.org'' kopš 2018.gada 27. augusta ir spēkā esošs Sabiedriskā labuma statuss (SLO